якісні рішення для бізнесу

Наші контакти

(068) 605 20 50
(066) 357 22 88

web@programa.kiev.ua

м.Київ, вул.Світлицького, 
буд.35, оф.80

Про нас

Вам необхідно ЯКІСНЕ СТВОРЕННЯ САЙТУ?

Ми розробляємо сайти за високими стандартами якості, для нас важлива ефективність наших сайтів, висока швидкість завантаження і зручність сайту для користувачів.

 БРІФ НА СТВОРЕННЯ САЙТУ 


Ми в соц.мережі

Нами цікавляться

Наші партнери


Наші послуги

ПОСЛУГА «ШВИДКИЙ СТАРТ» 
СТВОРЕННЯ LANDING PAGE


Ви бажаєте отримати результат від вкладених інвестицій якомога швидше? Тоді рішення «Швидкий старт» від нашої команди ідеально вам підходить. Спираючись на багаторічний досвід розробки веб-сторінок, ми розробили готові рішення для бізнесу, за допомогою яких кожен може почати заробляти в інтернеті. Рішення «Швидкий старт» - це створення landing page для вашого бізнесу, написання текстів, а також якісна настройка контекстної реклами.


від 7500 грн.

СТВОРЕННЯ САЙТУ-ВІЗИТКИ ДЛЯ КОМПАНІЇ


Створення сайту візитки досить швидкий процес, він складається всього з декількох сторінок. Це проста однорівнева структура, що не припускає вкладених розділів. Оптимальний варіант для тих, кому потрібно розмістити основну інформацію про компанію, діяльність - традиційних, для сайту-візитки 5 сторінок для цього цілком достатньо. 

Основні переваги:

  • Розробка html сайту-візитки займе всього пару днів, - швидко і просто.
  • Сайт містить тільки корисну інформацію.
  • Економічність. Подібні ресурси не потребують дорогих технологічних нововведеннях, зайвих «навороти».
  • Доступність і оперативність надання інформації. 

від 5000 грн.

СТВОРЕННЯ САЙТУ-ПРЕДСТАВНИЦТВА
ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ АБО ДЕПУТАТА


Сайт представництво містить, як правило, близько п'ятдесяти сторінок. На сторінках сайту представництва повинна бути розміщена інформація про компанію, про продукт, проект, хронологія подій, стрічка новин, форма, яка передбачає зворотний зв'язок, прайс-листи фірми, каталог продукції і багато іншого за бажанням замовника.

від 9000 грн.

СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ


Покупки в інтернеті вже давно перестали бути чимось з розряду футуризму. За найсвіжішими даними, український ринок інтернет-торгівлі за останній рік виріс на 80%, що свідчить про перспективність цього напрямку бізнесу. Якщо ви хочете почати продавати онлайн-користувачам, ми допоможемо вам з самого старту зробити все правильно, забезпечивши не тільки створення інтернет-магазину, а й консалтинг на кожному з етапів виведення бізнесу в мережу.


від 12000 грн.

СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ


Інтернет-портал - web-сайт, що містить різноманітні інтерактивні сервіси (пошук, пошта, новини, форуми, обслуговування, голосування та ін.), що функціонують в рамках цього сайту. Чим більше корисної та цікавої інформації на ресурсі, чим зручніше структура, тим більше людей щодня заходять на нього. Ми знаємо, як створити інтернет-портал з високою відвідуваністю. За своєю структурою інтернет-портал дуже розгалужений, він містить велику кількість посилань і тисячі розділів. Ми створимо інтернет-портал, який стане ефективним інструментом вашого бізнесу.

від 15000 грн.

РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗА ІНДИВІДУАЛЬНИМИ ЗАМОВЛЕННЯМИ (CRM, ERP СИСТЕМИ)


CRM (Customer Relationship Management) - це система управління взаємовідносинами з клієнтами. По суті, CRM є частинкою комплексного клієнтського підходу діяльності фірми.

Якщо ви розумієте, що для вашого бізнесу не підходять готові рішення CRM або ERP, то ви можете звернутися до нас для розробки індивідуального рішення. Ми можемо робити доопрацювання вже готових рішень або розробку "з нуля" CRM і ERP конфігурацій "під ключ" по вашому опису.

від 22000 грн.

CIT PROGRAM © 2016. Всі права захищені.